Siesta Sunset Sandalye

Siesta Sandalye

Siesta Sunset Sandalye

Standart modellerden sıkılan ve beklentisi yüksek olanların tercihi Siesta Sunset Sandalye ile müşterilerinizde iz bırakacak mekan tasarlayın. Otel, alışveriş merkezi yemek alanı, restaurant gibi kalabalık işletmelerde yoğun kullanıma uygundur. Bu ürünü faklı malzemeler ile üretilen masalar ile de kombin yapabilirsiniz. Örneğin, compact, masif ahşap veya werzalit masa ile son derece şık bir ortam oluşturabilirsiniz. Altı farklı renk seçeneği mevcuttur. Öne çıkan diğer özellikleri, istiflenebilir, kolay temizlenebilir ve hafiftir. Toptan fiyatı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

İkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen dizayn sandalye Sunset, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.

Serbest girişimcilerin en çok tercih ettikleri satış şeklidir. Serbest girişimci, önceden belirlenen bir gün ve saatte müşterisiyle birebir görüşme yaparak ürünün tanıtımını ve tedarikini sağlar. Böylece müşteri, ürün ile ilgili merak ettiği bilgileri satıcıya doğrudan sorma imkanı bulur ve daha güvenli bir alışveriş yapmış olur.