Siesta Snow Sandalye

Siesta Sandalye

Siesta Snow Sandalye

Vücut ergonomisine uygun tasarımı ve şık dizaynı ile Siesta Snow Sandalye doğru bir tercihtir. Yalın çizgisi ile bulunduğu mekana uyum sağlamakla birlikte, rahatlık sağlayan ergonomisi, altı farklı renk seçimine olanak vermesi ve sağlam yapısı ile önemli bir avantaj sunuyor. Otel, alışveriş merkezi yemek alanlarında, cafe, steak house, coffee shop, restaurant gibi işletmelerde kalabalıktan ve dış hava şartlarından zarar görmez. İstiflenebilir, kolay taşınabilir ve kolay temizlenebilir. Toptan fiyatı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

İkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen dizayn sandalye Snow, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.

Serbest girişimcilerin en çok tercih ettikleri satış şeklidir. Serbest girişimci, önceden belirlenen bir gün ve saatte müşterisiyle birebir görüşme yaparak ürünün tanıtımını ve tedarikini sağlar. Böylece müşteri, ürün ile ilgili merak ettiği bilgileri satıcıya doğrudan sorma imkanı bulur ve daha güvenli bir alışveriş yapmış olur.