Siesta Pia Sandalye

Siesta Sandalye

Siesta Pia Sandalye

Siesta Pia Sandalye

Geçmişin beğenisi ve Siesta modernizasyonuyla ortaya çıkan yeni sandalye Pıa, ergonomisi, rahat oturumu ve çarpıcı renkleriyle mekanlarınıza taht kuracak.
Polikarbonat ve PA6 hammaddesi kullanılarak üretilen pia sandalye contract bayilerimizde.

İkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen dizayn siesta sandalye Pia, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.

Serbest girişimcilerin en çok tercih ettikleri satış şeklidir. Serbest girişimci, önceden belirlenen bir gün ve saatte müşterisiyle birebir görüşme yaparak ürünün tanıtımını ve tedarikini sağlar. Böylece müşteri, ürün ile ilgili merak ettiği bilgileri satıcıya doğrudan sorma imkanı bulur ve daha güvenli bir alışveriş yapmış olur.

Siesta Pia Sandalye Görselleri ve Rekleri

Göze hitap eden tasarımı ve vücut ergonomisine uygun konforlu çizgisi ile misafirlerinizi ağırlamanın keyfini yaşarken, uzun ömürlü yapısı ile de avantaj sağlayabilirsiniz. Altı farkı renk seçeneği ile sunulan Siesta Pia Sandalye, bulunduğu mekana kolayca uyum sağlar. Farklı malzemeler ile üretilen masalar ile kombin yapabilirsiniz. Masif masa, kütük masa, compact masa, werzalit masa gibi geniş bir kombin seçeneği bulunuyor. Restaurant, otel gibi çok yoğun ve kalabalık işletmelerde dahi yıllarca sağlamlığını korur. Toptan fiyatı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.