Siesta Monna Sandalye

Siesta Sandalye

Siesta Monna Sandalye

Yeni tasarım Siesta Monna Sandalye, estetik görünümü ve insan vücuduna uygun ergonomisi ile oldukça iddialı. Beyaz, kırmızı, koyu gri, kum gri, siyah, zeytin yeşili renklerde sunulmaktadır. Açık ve kapalı yemek alanlarında kullanılabilir. UV katkılıdır ve renk solmalarından uzaktır. Kolay temizlenebilir, yemek alanlarının hijyen ortamına katkı sağlar. Kullanılmadığı zamanlarda istiflenebilmesi ile yerden tasarruf sağlar. Siesta masalar ile şık kombinasyonlar sağlanabilir. Birlikte kullanılacak kollu sandalye olarak, aynı tasarımda üretilen Siesta Lisa Sandalye incelenebilir. Evlerin mutfak, balkon, teras alanlarında, işletmelerin iç veya dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir. Dış hava şartlarından etkilenmez, uzun yıllar sağlamlığını korur. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

İkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen dizayn sandalye Monna, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.

Serbest girişimcilerin en çok tercih ettikleri satış şeklidir. Serbest girişimci, önceden belirlenen bir gün ve saatte müşterisiyle birebir görüşme yaparak ürünün tanıtımını ve tedarikini sağlar. Böylece müşteri, ürün ile ilgili merak ettiği bilgileri satıcıya doğrudan sorma imkanı bulur ve daha güvenli bir alışveriş yapmış olur.