Siesta Lucy Sandalye

Siesta Sandalye

Siesta Lucy Sandalye

Ergonomik ve estetik tasarımı ile göz dolduran Siesta Lucy Sandalye, delikli oturum ve sırt yüzeyi ile hava geçirgenliği sağlamaktadır. Hafifliği ve pratik kullanımının yanında, sağlam gövde yapısına sahiptir. Üretimde olan renkler; Beyaz, koyu gri, siyah, kum gri ve zeytin yeşilidir. İç içe geçebilmesi, nakliye, depolama ve temizlik zamanlarında kolaylık sağlar. Kolay temizlenebilmesi ve hijyenik yapısı sayesinde yemek alanlarında güvenli bir kullanım sunar. UV katkılıdır, doğal renkleri güneş ışığından ve sıcaklık değişimlerinden etkilenmez. Ayrıca üretiminde kullanılan cam elyaf karışımı, sandalyeyi oldukça dayanıklı kılmaktadır. İnsan trafiğinin yoğun olduğu, cafe, restaurant, sosyal tesisler, otel gibi işletmeler için idealdir. Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Siesta Lucy Sandalye

İkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen dizayn sandalye Lucy, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.

 

Siesta Lucy Sandalye

Serbest girişimcilerin en çok tercih ettikleri satış şeklidir. Serbest girişimci, önceden belirlenen bir gün ve saatte müşterisiyle birebir görüşme yaparak ürünün tanıtımını ve tedarikini sağlar. Böylece müşteri, ürün ile ilgili merak ettiği bilgileri satıcıya doğrudan sorma imkanı bulur ve daha güvenli bir alışveriş yapmış olur.