Siesta Loft Sandalye

Siesta Sandalye

Siesta Loft Sandalye

İkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen dizayn koltuk Loft, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.

Siesta Loft Sandalye, hava geçirgenliği sağlayan delikli yüzeyi ile hem estetik görünüme hem konforlu kullanıma sahiptir. Beyaz, koyu gri, siyah, zeytin yeşili, kum gri renk seçenekleri ile üretilmektedir. Siesta masalar ile şık bir kombinasyon yapmak mümkün. İstiflenebilme özelliği sayesinde kullanılmadığı zamanlarda yerden tasarruf sağlar. Kolay temizlenebilir ve hijyeniktir. İçeriğinde bulunan UV katkısı, doğal renklerin gün ışığından etkilenmemesini sağlar. Bahçe, veranda, teras gibi yerlerde deforme olmaz. Cam elyaf katkısı, ürünün dayanıklılığını arttırmaktadır. Birlikte kullanılacak kolsuz sandalye olarak Siesta Lucy sandalye incelenebilir. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişime geçiniz.

Serbest girişimcilerin en çok tercih ettikleri satış şeklidir. Serbest girişimci, önceden belirlenen bir gün ve saatte müşterisiyle birebir görüşme yaparak ürünün tanıtımını ve tedarikini sağlar. Böylece müşteri, ürün ile ilgili merak ettiği bilgileri satıcıya doğrudan sorma imkanı bulur ve daha güvenli bir alışveriş yapmış olur.