Siesta Fox Bar Taburesi

Siesta Sandalye

Siesta Fox Bar Taburesi

Siesta Fox 75 Bar Taburesi 75 cm yüksekliğinde tasarlanmıştır. Modern tarzda tasarlanan ürün, dekorasyona değer katacak doğru bir seçimdir. Taburenin kahverengi transparan, kül gri transparan, siyah transparan, şeffaf transparan, parlak beyaz, parlak kırmızı renklerinde üretimi yapılmaktadır. Cafe, otel, davet ve organizasyon, pub, mutfak adası bar taburesi olarak kullanıma uygundur. Kaliteli malzeme içeriği ile açık ve kapalı ortamlarda tercih edilebilir. 27×27 cm oturma alanına sahip olan Fox bar taburesi, şık, estetik ve akılda kalıcı ortamlar yaratmanıza yardımcı olur. Dış mekan kullanımlarınızda, yoğun güneş ışığı ve yağmur gibi dış etkenlere karşı dayanıklılık gösterir. Ürünün tüm detaylarında kaliteli üretim tekniklerini görebilirsiniz. Toptan satış fiyatları ve diğer detaylar için Bize Ulaşabilirsiniz 

Cafelerde barlarda dış mekanlarda kullanıma uygun bar taburesi arasında yer alan Fox Bar Taburesi ile ortama şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

İleri teknoloji ürünü olan monoblok Fox bar taburesi, polikarbonat hammaddesiyle transparan renklerde, poliamidnaylon hammaddesi ile de parlak renklerde olmak üzere iki tipte üretilmektedir. Ürün UV koruma ve istiflenebilme özellikleriyle modern bir bakış açısı sunmaktadır. 65 ve 75 cm yükseklikte iki çeşitimiz mevcuttur.

Lones Mobilya ile en uygun fiyatlarla sahip olun.

Bu konforu size sağlamak için üretmiş olduğumuz Fox Bar Taburesi sizlere huzuru hissettirecek konforun ve tasarımın eşsizliğinin farkına vardıracaktır.

Dekorasyon trendleri arasında kendinden söz ettiren özellikleri ile her alanda kullanılabilir bir tasarım harikasıdır.Ürünlerimizle tanışmak ve fiyat avantajlarımızdan yararlanmak için sizleri adresimize bekliyoruz