Siesta Flas Sandalye

Siesta Sandalye

Siesta Flash Sandalye

Estetik ve konforu bir arada sunan Siesta Flash Sandalye son derece doğru bir seçimdir. Sekiz farklı renk kombinasyonu ile bulunduğu mekana uyum sağlar. Otel, yemekhane, restaurant, cafe dekorasyonunda, alışveriş merkezlerinin yemek katlarında, ayrıca toplantı salonlarında kullanabilirsiniz. Yoğun kullanımlı kalabalık mekanlarda, güçlü yapısı ile uzun yıllar sağlamlığını korur. Compact masa, werzalit masa, kütük masa ile de takım yapılabilir. İstiflenebilir yapısı ile kullanılmadığı zamanlarda size yer açar.

İkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen cam elyaf karışımı oturum ve polikarbonat sırt birleşimiyle üretilen dizayn sandalye Flash istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü tasarımıyla hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.

Serbest girişimcilerin en çok tercih ettikleri satış şeklidir. Serbest girişimci, önceden belirlenen bir gün ve saatte müşterisiyle birebir görüşme yaparak ürünün tanıtımını ve tedarikini sağlar. Böylece müşteri, ürün ile ilgili merak ettiği bilgileri satıcıya doğrudan sorma imkanı bulur ve daha güvenli bir alışveriş yapmış olur.