Siesta Dejavu Sandalye

Siesta Sandalye

Siesta Dejavu Sandalye

Göze hitap eden tasarımı ve vücut ergonomisine uygun konforlu çizgisi ile misafirlerinizi ağırlamanın keyfini yaşarken, uzun ömürlü yapısı ile de avantaj sağlayabilirsiniz. Altı farkı renk seçeneği ile sunulan Siesta Dejavu Sandalye, bulunduğu mekana kolayca uyum sağlar. Farklı malzemeler ile üretilen masalar ile kombin yapabilirsiniz. Masif masa, kütük masa, compact masa, werzalit masa gibi geniş bir kombin seçeneği bulunuyor. Restaurant, otel gibi çok yoğun ve kalabalık işletmelerde dahi yıllarca sağlamlığını korur. Toptan fiyatı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

İleri teknoloji ürünü olan Dejavu, polikarbonat hammaddesiyle transparan renklerde, poliamitnaylon (PA6) hammadesiyle de parlak olmak üzere iki tipte üretilmektedir. Ürün UV koruma ve istiflenebilme özellikleri ile modern bir bakış açısı sunmaktadır.

siesta dejavu sandalye

 

Serbest girişimcilerin en çok tercih ettikleri satış şeklidir. Serbest girişimci, önceden belirlenen bir gün ve saatte müşterisiyle birebir görüşme yaparak ürünün tanıtımını ve tedarikini sağlar. Böylece müşteri, ürün ile ilgili merak ettiği bilgileri satıcıya doğrudan sorma imkanı bulur ve daha güvenli bir alışveriş yapmış olur.