Siesta Allegra Sandalye

Siesta Sandalye

Siesta Allegra Sandalye, alışveriş merkezi, cafe, sosyal tesisler, otel, restaurant gibi mekanlar için son derece sağlam ve uzun ömürlü bir çözüm sunuyor. Kullanılacak mekanın dekorasyonu ile uyumlu renk seçimi yapılabilir. Kalabalık işletmelerde yoğun kullanım koşullarında bile yıllarca sağlamlığını korur. Dış mekanda pas yapmaz ve tüm hava şartlarına dayanıklıdır. UV katkısı sayesinde renk solmazlık özelliği vardır. Hafifliği öne çıkan artısıdır. İnsan vücuduna uygun ergonomisi ile sohbet uzasa da misafirleriniz için keyifli zaman sağlar. Allegra polikarbon sandalye, istiflenebildiği için kullanılmadığı zamanlarda depolamak son derece pratiktir. Tüm aksamlarının kolayca temizlenebilmesi sayesinde yemek alanlarında olması gereken hijyenik ortam sağlar. Bu ürünü, yemek masasının dışında, konferans sandalyesi,toplantı sandalyesi olarak da dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. Modern tarzı, şık tasarımı ve kusursuz detayları Allegra sandalyeyi benzerlerinden ayırmaktadır.

Teknik Özellikler:


En:56cm
Derinlik: 54cm
Yükseklik: 84cm
Oturum Yüksekliği: 44cm
Birim Ağırlık : 5,50Kg

 

Polikarbonat hammaddeden üretilen oturum alanı ve krom ayak birleşiminden oluşan sandalye, transparan renkleri, istiflenebilmesi, kendine özgü çizgisiyle iç ve dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.

estetik beklentisinin zirvede olmasının karşılığıdır. Tasarımında sadeliğin ön plana çıktığı ürün ve modern bir bakış açısı ile tasarlanmıştır. Tranparen Ergonomik sırtı sayesinde, masa da ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple şık masa tercihi gölgelenmemiş olur. Ayrıca sandalyenin bu özelliği, kullanıldığı mekana ferah bir hava katmaktadır. Asıl amacı, konforlu bir oturum sağlamak olan Siesta ALLEGRA Sandalye, bu misyonunu göze hoş görünen bir obje olarak tamamlamaktadır. Polipropilen ve cam elyaf malzemenin karışımı ile üretilen plastik sandalye, zamana meydan okuyacak sağlamlıktadır. Doğal görünümlü renkleri güneş ışığından etkilenmez ve solmaz. Sağlam yapısı, renk seçeneklerinin olması ürünün kullanım alanının artmasına sağlamaktadır. Evin bahçesinde aile ve arkadaşlar için veya tek olarak konumlanan sandalye,yanında yan sehpa ile şık bir dekorasyon sağlar. İşletmeler açısından da, gün içerisinde yoğun insan trafiği yaşayan yemek alanlarında, misafirler için ev konforunda olan Siesta allegra Sandalye kullanılabilir. Bu ürün, Air masa ve Vegas masa ile birlikte kombin yapılabilir. Her iki masa modeli, farklı ölçülerde üretilmektedir.

Siesta Allegra Sandalye
Siesta Allegra Sandalye